Logisztikai munkatárs

Zöldség, gyümölcs- és füszértáru nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Szakirányú végzettség előny
Kereskedelemben logisztika területen szerzett tapasztalat.
Gazdasági és kereskedelmi folyamatok ismerete (EKÁER)
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
Önálló költséghatékony munkavégzés
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Gépjárművezetők beosztása, koordinálása, futásteljesítmények leghatékonyabb kihasználása
Gépjárműflotta kezelés
Az ügyféljelzésekkel kapcsolatos ügyintézés, probléma esetén ügyféllel való egyeztetés, göngyöleg nyilvántartás
A munkakörhöz tartozó számítógépes adminisztráció, és ezek alapján összesítések, értékelések készítése
Tankolások nyomon követése, fogyasztási normatíva betartása

Amit kínálunk:
Hosszú távú álláslehetőség
Utazási hozzájárulás
Változatos feladatok

Munkavégzés helye:
Mórahalom