Fejlesztő pedagógus

Fiatalok bennlakásos intézményének működtetésével, fejlesztésével és szociális foglakoztatással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

FEJLESZTŐ PEDAGÓGUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Személyiségét illetően:
Önálló, határozott személyiség, jó együttműködési készségű, empatikus, türelmes, motivált, jó adminisztrációs és kommunikációs készség, kézügyesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Zenei műveltség
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Egyéni fejlesztés
Csoportfoglalkozás
Fejlesztési tervek készítése
Zeneterápia
Kézműves foglalkozás
A tipikus iskolai elvárásoktól eltérő feladatok

Munkaidő:
Hétfőtől - péntekig (napi 8 órában)

Megbízónk:
Megbízónk a Márton Lakóotthon, ahol autista és értelmileg sérült fiatalokat gondoznak.

Amit kínálunk:
Közalkalmazotti bértábla szerinti jövedelem
Cafetéria juttatás

Munkavégzés helye:
Nyúl