Vagyonvédelmi rendszerszerelő

Építményüzemeltetéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VAGYONVÉDELMI RENDSZERSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Rugalmasság, terhelhetőség, önálló munkavégzés
B kategóriás jogosítvány
2-3 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Vagyonvédelmi rendszerszerelői igazolvány

Főbb feladatok, munkák:
Riasztórendszerek, videó megfigyelőrendszerek, beléptető rendszerek, kaputelefonok és sorompók telepítése, szerelése és karbantartása.

Megbízóról:
21 éve működő cég mely fő tevékenysége az építményüzemeltetés (őrzés, takarítás, gyengeáramú rendszerek telepítése, szerelése, karbantartása).

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatalos csapat

Munkavégzés helye:
Budapest és Pest megye