Asztalos

Egyedi bútorok gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

ASZTALOS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szeresd a szakmádat és az új technológiákat
Ha van tapasztalatod az asztalos ipari gépek használatában legalább 4- év,
Ha szeretsz újat tanulni és vágysz a fejlődésre
Ha szeretsz jó csapatban, különleges dolgokat alkotni
Ha szereted, hogy a fizetés egyedi és versenyképes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Egyedi bútorok gyártása, tervek alapján, önálló munkavégzés, asztalos ipari gépek szakszerű használata

Megbízóról:
Egyedi bútorok gyártásával foglalkozik már több mint 15 éve.
Belsőépítészek által tervezett modern otthonok és irodák bútorait készítik, minden darab egyedi, igényes és átgondolt.
Csapatuk fiatalos, műhelyük dinamikusan fejlődő, modern gépparkkal.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Jó csapat
Tanulási lehetőség
Mindig új, egyedi bútorok gyártása új helyszíneken való beszerelése
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XIX. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp6[email protected]