Targoncavezető

Magyarországon piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Targoncavezetői OKJ vizsga, hatósági vizsga
Gyors problémafelismerő és megoldó képesség
3 műszakos munkarend, egyes területeken hideg környezetben való munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hatékony kommunikációs készség, proaktív hozzáállás
Problémamegoldó képesség
Rugalmasság
Csapatmunka
Esetenként hétvégi munkavégzés vállalása

Főbb feladatok, munkák:
A csepeli termelőüzem logisztikai részlegének támogatása
Tervszerű anyagmozgatás, anyagáramlás felügyelet
Mozgatott anyagok előírás szerinti dokumentálása
Munkafolyamatok fejlesztésére javaslattétel

Megbízóról:
Osztrák családi tulajdonban lévő Magyarország piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártója

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális nagyvállalatnál
Szakmai fejlődés lehetősége
Kiszámítható és tervezhető munkaidő
Vonzó jövedelem és juttatási rendszer
Ingyenes egészségügyi csomag, kafetéria, Budapest közig határon túl lakó munkavállalók részére törvényesen előírt bérlet támogatás

Munkavégzés helye:
Budapest, XXI. kerület