Felszolgáló / pincér

Szegedi étterem megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELSZOLGÁLÓ / PINCÉR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
Megfelelő munkatapasztalat
Igényesség, nyitottság
Dinamikus, barátságos személyiség, csapatkészség
Vendég- és minősorientáltság

Főbb feladatok, munkák:
A vendégek által kért ételek és italok felszolgálását és a kapcsolódó szolgáltatásokat a tőle elvárható legmagasabb szakmai színvonalon biztosítja az udvarias és szakszerű felszolgálás előírásai szerint
Fogadja a vendégeket, ételeket, italokat szolgál fel

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Kiváló munkakörnyezet
Stabil háttér

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]