Szerviztechnikus

Ipari-, technológiai-, kereskedelmi hűtéstechnikai tervező és szolgáltató cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
F-gáz vizsga
Hűtéstechnikai ismeretek
Önálló munkavégzésre és csapatmunkára is alkalmas személyiség
Jó problémamegoldó és helyzetfelismerő képesség
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakirányú tapasztalat
ADR vizsga
Tűzvédelmi szakvizsga
NH3 és CO2 rendszerek ismerete
Ollós emelő vagy targonca jogosítvány
Angol nyelv ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Ipari-, technológiai-, és kereskedelmi hűtőrendszerek szervizelése, hiba elhárítása, és karbantartása

Munkaidő:
Teljes munkaidő, és időszakos ügyelet

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Szükség esetén szállás biztosítása
Stabil háttér

Munkavégzés helye:
Budapest és környéke

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]