Cnc gépbeállító / programozó

Csővezetéki szerelvények gyártássával és forgalmazássával foglalkozó cég megbízásából keresünk NCT vezérlésű CNC esztergagépekhez munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC GÉPBEÁLLÍTÓ / PROGRAMOZÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség, szakmunkás bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Vezetői attitűd, 3-5 éves szakmai tapasztalat
Kommunikációs és CNC művezetői ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Műszaki rajz és technológiai utasítás alapján gépi műveleteket és azok gyártási sorrendjét előkészíti és végrehajtja

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér,
Kiemelkedő szakmai lehetőség

Munkavégzés helye:
Maglód