Villanyszerelő / elektrotechnikus (erősáramú) / villanyszerelő segéd gyakorlattal

Mérnöki gyártó-, kivitelező-, és üzemeltető vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ / ELEKTROTECHNIKUS (ERŐSÁRAMÚ) / VILLANYSZERELŐ SEGÉD GYAKORLATTAL

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú villanyszerelői végzettség / hasonló munkakörben 1-2 év gyakorlat
Önálló munkavégzési képesség
Precíz munkavégzés, a minőségi elvárásoknak való megfelelés, csapatban végzett munka, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Érintésvédelmi- és Villámvédelmi Felülvizsgálói Szakvizsga
Szerelésvezetői tapasztalat
Angol nyelvtudás és B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Kivitelezési villanyszerelési feladatok (ipari és kommunális projektek).

Megbízóról:
Mérnöki gyártó-, kivitelező-, és üzemeltető vállalkozás, mely a villamosipari és energetikai területeken végez tevékenységet.
20 éves tapasztalattal rendelkeznek különféle villamosipari berendezések gyártásának területén - költséghatékony és innovatív megoldásaikkal tudják a gyártási folyamataikat optimalizálni, így a legnagyobb magyar és multinacionális nagyvállalatok elvárásainak is megfelelnek.
Fővállalkozó-, beruházó partnereik számára nyújtanak minőségi és megbízható szakmai kapacitást ipari és kommunális épületek villanyszerelési munkáinál.
Az energetika területén innovatív és korszerű technológiákat vezettek be - az SRM PowerBox svéd technológiára épülő geotermikus és ipari hulladékhő hasznosításában egyedülálló erőműveit kulcsrakészre kivitelezik, üzemeltetik és karbantartják.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Határozatlan idejű munkaszerződés,
Kiemelt bérezés (nettó 1000 - 1600 Ft/óra),
100 ezer Ft belépési bónusz próbaidő leteltével
Nemzetközi partnerek a kivitelezési- és energetikai projektek során
100 % munkába-járás költségtérítés vidékről
Lelkes, fiatalos lendületű csapat közel 20 éves szakmai múlttal
Projekt bónusz, lakhatási térítés megegyezés szerint

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye
Jellemzően Budapest és annak 100km-es körzete, Dunaújváros közeli lakcím emiatt előny - Cégközpont
(Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Tolna megye)

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levél valamint végzettséget és egyéb képesítést igazoló iratok másolatával együtt az alábbi email címre: [email protected]