Ipari csőszigetelő

Ipari csőszigeteléssel és tűzvédelemmel foglakozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IPARI CSŐSZIGETELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
A betanítás utáni önálló munkavégzés
Alapfokú német nyelvismeret
B kategóriás jogosítvány
Kézügyesség
Tanulásra való hajlam

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szakmai jártasság vagy szakirányú képzettség

Főbb feladatok, munkák:
Csövek és légvezetékek szigetelése
Tűzvédelmi szigetelés

Amit kínálunk:
Főállású munkakör (bejelentett osztrák munkahely)
Versenyképes jövedelem (fizetés a hivatalos kollektív szerződés alapján)
13. és 14. havi juttatás
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Stixneusiedl (Ausztria)