Külterületi karbantartó, üzemeltető

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÜLTERÜLETI KARBANTARTÓ, ÜZEMELTETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jó fizikum, külterületi munkák elvégzéséhez
B és/vagy C kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalat (3,5 t)
Hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat
Fűnyíró berendezések használata (kistraktor, önjárós, fűkasza, stb.)
2-3 fős csoport vezetése, irányítása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
E kategóriás jogosítvány
Egyéb gépkezelői engedély

Főbb feladatok, munkák:
Fűvágás és bokrok metszése, hó eltakarítás, jégmentesítés
Kisebb kivitelezési feladatok elvégzése
Kerítés javítás, festés, kerti csapok ellenőrzése, javítása
Vízellátási, gépészeti, épületvillamossági berendezések kisebb javítása, ellenőrzése, üzemben tartása
Külterület karbantartása az irodaház körül

Amit kínálunk:
Változatos feladatok
Határozatlan idejű munkaszerződés
Dinamikus csapat
Napi 8 órás munkaidő
Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest és Pest megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]