Épületkarbantartó / üzemeltető technikus

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETKARBANTARTÓ / ÜZEMELTETŐ TECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Villanyszerelő, vízszerelő vagy gépész végzettség
B kategóriás jogosítvány
Irodaházak, ill. bevásárlóközpontok üzemeltetésében szerzett legalább 2 év gyakorlat
Épületvillamossági, gépészeti berendezések ismerete
Számítógépes alapismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
C kategóriás jogosítvány
Egyéb gépkezelői engedély
Német vagy angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Budapesti irodaház(ak) műszaki üzemeltetési feladatainak ellátása kiszállással
Kommunikáció az irodaház dolgozóival
Vízellátási, gépészeti, épületvillamossági berendezések kisebb javítása, ellenőrzése, üzemben tartása
Külterület karbantartása az irodaház körül
Az elvégzett feladatok számítógépen történő dokumentálása

Amit kínálunk:
Változatos feladatok
Határozatlan idejű munkaszerződés
Dinamikus csapat
Napi 8 órás munkaidő
Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest és Pest megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]