Zsaluzó Ács

Német partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ZSALUZÓ ÁCS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség és tapasztalat
Műszaki érzék
Igényes, önálló munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság
Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Ács munkák elvégzése
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Megbízóról:
Több európai országban jelen van és további terjeszkedéséhez azonnali munkakezdéssel külföldi / belföldi munkákhoz keres szakmunkásokat

Amit kínálunk:
Átlagon felüli, versenyképes fizetés
Céges autó biztosítása
Külföldi munka esetén kiszállási díjtérítés a törvény szerint, szállás biztosítása
Munkavégzés javarészt fedett helyen
Egész éves munka, nem szezonális
Fizetett szabadság
Szakmai fejlődési lehetőség
Biztos, bejelentett állás

Munkavégzés helye:
Németország