Kereskedelmi képviselő

Háztartási tisztítószereket gyártó és forgalmazó cég megbízásából értékesítési csapatuk megerősítésére keresünk belföldi piacukra munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmai tapasztalat FMCG területen eltöltött minimum 4 év
Kereskedelmi kapcsolatrendszer az adott területen
Kreatív, kezdeményező személyiség
Középfokú végzettség
Megbízhatóság, önállóság, proaktív dinamikus személyiség
Kiváló kommunikációs készség
Minimum 5 éves jogosítvány és vezetési tapasztalat
Otthoni internet hozzáférés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Területén elhelyezkedő kis- és nagykereskedelmi egységek rendszeres túraterv szerinti látogatása
Termékek bolti megjelenésének ellenőrzése, szerződésben foglaltak betartatása, feltöltöttség ellenőrzése
Megrendelések felvétele,készletszintek beállítása
Viszonteladói akciók szervezése
Egyes hálózatoknál polcszerviz
Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, proaktív részvétel a potenciális partnerek megszerzésében
Kereskedelmi tervezéshez folyamatos visszajelzés, versenytárs figyelés
Heti jelentés készítése

Megbízóról:
Háztartási tisztítószereket gyártó és forgalmazó, 20 év termékfejlesztési tapasztalattal rendelkező, kategóriájában piacvezető FMCG vállalat.
Fogyasztási termékeik megtalálhatóak számos kereskedelmi láncban, gastro ill. nagy kiszerelésű termékeinket pedig vendéglátóhelyek, intézmények vásárolják disztribútoraikon keresztül.
Minőségi termékeiket számos export piacon is értékesítik, többek között, Szlovákiában, Romániában, Csehországban, Szerbiában, Ukrajnában, Horvátországban, Ausztriában, Németországban, Hollandiában, USA, Angliában és más országokban.

Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér egy folyamatosan növekvő vállalatnál
Versenyképes alapfizetés + bónusz
Önállóság, vezetői támogatás
Lendületes, fiatalos csapat
Hosszú távú munkalehetőség
Céges gépjármű, magánhasználatra is
Mobiltelefon
Laptop

Munkavégzés helye:
Nyugat-Dunántúl