Recepciós

Budapesti szálloda megbízásából keresünk nappali és éjszakai műszakra munkatársakat az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum 1 éves szállodai recepciós munkakörben szerezett szakmai tapasztalat
Hostware rendszer ismerete
Drinkbár kezelése
Angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban, további egy idegen nyelv ismerete (német, orosz, lengyel)
Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
Rugalmasság, megbízhatóság
Vendégközpontú szemlélet
Csapatorientált munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkaidő:
Havi 180 óra (nappali műszak 07-19, éjszakai műszak 19-07)

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Hosszú távú munkalehetőség
Kiemelt bér
Családias légkör
Kiváló csapat

Elsősorban Budapest és vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezőket!

Munkavégzés helye:
Budapest