Telefonos értékesítő

Magyar tulajdonú, budapesti székhelyű gazdasági szakkiadó megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jó kommunikáció, érdeklődő, nyitott személyiség
Érettségi
Számítógépes alapismeretek
Személyes motiváció egy kiemelkedő bérezésre
Fejlődőképesség megfelelő háttér mellett
Igény arra, hogy a gazdaság különböző területeit megismerve szaktanácsadóvá váljon leendő munkatársunk
Tanácsadói, értékesítő szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Telemarketing, telesales tapasztalat
Aki még nem dolgozott értékesítési területen, de jól kommunikál
Aki már kipróbálta a telemarketinget, de nem a megfelelő helyen

Főbb feladatok, munkák:
A cég szolgáltatásainak telefonon történő értékesítése új és meglévő ügyfelek részére
A meglévő és leendő ügyfelek igényeinek felmérése, megfelelő tájékoztatása
Ügyfelek megtartása, prémium szolgáltatások bemutatása

Megbízóról:
2005-ben alakult. Átfogó ismerettel és több éves tapasztalattal rendelkezünk a hazai és a nemzetközi szakkönyvkiadásban, oktatásban és gazdasági tanácsadásban. 300 szakértő és 100 főmunkatárs szolgálja ki több mint 30.000 ügyfelünket, biztosítva a szilárd szakmai tudásbázist.
Több mint 20 folyamatosan frissülő szakkönyv, több mint 30 havi rendszerességgel megjelenő szakfolyóirat, 15 féle online tudástár; online adminisztrációs és dokumentumkezelő rendszerek
Több mint 100 képzés, továbbképzés évente, több mint 12 ezer résztvevő
Több mint 20 országos szakmai konferencia évente, több mint 15 ezer látogató.
Hiszünk a közvetlen kapcsolat erejében, az azonnal feltehető kérdések és válaszok jelentőségében, a beszélgetés hasznosságában. Ezért döntöttünk a telefonos kapcsolattartás mellett. Kiadványainkat és szolgáltatásainkat telefonos értékesítőink közvetítik call centereinkből.

Amit kínálunk:
Alapfizetés + versenyképes teljesítményarányos bérezés + negyedéves prémium
Kiváló munkakörülmények
Lendületes, összeszokott, vegyes korosztályú csapat
Stabil háttér, piacvezető szolgáltatás
Megbecsülés, hosszú távú együttműködés
Rendszeres szakmai továbbképzés
Változatos, sokrétű feladat
6 vagy 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza