Izometriás csőszerelő

Svájci munkaerő-közvetítő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IZOMETRIÁS CSŐSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Gyógyszer- illetve vegyiparban szerzett csőszerelői tapasztalat
Nagyon jó kézügyesség
Precíz, és megbízható munkavégzés
Flexibilitás a különlegesebb feladatkiírásra
Hajlandóság a továbbképzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Megbízható szakmai német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Izometriai rajz alapján önálló munkavégzésre képes csőszerelés
Cső és nyakkihúzó gép kezelése
Keretszerkezetek, és csőtartók elkészítése

Megbízóról:
Svájci munkaerő-közvetítő cég leányvállalata, ami azzal a céllal jött létre, hogy Németországban helyi cég segítségével biztosítsa és segítse azon szakemberek elhelyezkedését, akik kint szeretnének dolgozni. Cég hivatalosan működik, a megfelelő engedélyekkel rendelkezik. Csak szerződéses, bejelentett munkalehetőséget kínálnak! Várjuk jelentkezését legfőképpen csőszerelői álláshirdetéseikre.

Amit kínálunk:
Német munkaszerződéssel, bejelentéssel
Órabér 15,38€.- bruttó
Túlóra lehetőség!
Napidíj 24.-€ kifizetés
Bejárás, benzinpénz max. 450.-€ /hó
Szállást a cég fizeti
Karácsonyi és szabadságpénz

Munkavégzés helye:
Németország (Penzberg)