Tervezőmérnök

Biztonsági világítás forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TERVEZŐMÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:
Villamosmérnök végzettség
Angol vagy német nyelvtudás
Microsoft Office ill. AutoCAD ismerete
Ügyfélközpontú gondolkodásmód
Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Lelkes, újdonságokra nyitott, szakmai fejlődést fontosnak tartó személyiség
Szorgalom
Csapatjátékos
Hosszútávban való gondolkodás

Főbb feladatok, munkák:
Ajánlatok előkészítése, villamostervek készítése a biztonsági világítással kapcsolatban, Senior mérnökök munkájának segítése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Megbízóról:
2006-ban alakult, fő tevékenységi területük a biztonsági világítás. A kijáratmutató- és irányfény lámpák mellett vészvilágítási központokat, illetve BUS felügyeleti rendszereket forgalmaznak, villamosmérnök csapatuk tervezte és szállította számos hazai nagyberuházás, irodaház, bevásárlóközpont, szálloda, iskola és kulturális intézmény rendszerét. Büszkék arra, hogy referenciáik közt tudhatnak többek közt olyan hazai projekteket, mint a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér SkyCourt Terminál, az Audi Logisztikai Park, a Groupama Aréna, Duna Aréna és a Telekom új székháza. A német INOTEC és a lengyel AWEX kizárólagos magyarországi forgalmazójaként valamennyi, a biztonsági világítással kapcsolatban felmerülő igényre ideális megoldást biztosítanak, kezdve a tervezéstől egészen a beüzemelésig és karbantartásig. Csapatukat folyamatosan bővítik, jelenleg TERVEZŐMÉRNÖK pozícióba keresnek munkatársat.

Amit kínálunk:
Fiatalos, modern munkakörnyezet
Hosszú távú, biztonságos munkalehetőség
Versenyképes fizetés
Szakmai fejlődési lehetőség
Színvonalas csapatépítő rendezvények
Kutyabarát munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület