Ingatlanértékesítő

Országos ingatlanhálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Jó kommunikációs készség
Csapatszellem
Kreatív - önálló munkavégzés
Számítógépes ismeretek
Középfokú végzettség
Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Értékesítésben szerzett tapasztalat (biztosítás, autó, Ltp. OVB stb.)
OKJ ingatlanértékesítői végzettség
B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:
Eladókkal - vevőkkel való kapcsolattartás
Új ingatlanok - ügyfelek felkutatása
Ingatlanok rögzítése a számítógépes rendszerbe

Amit kínálunk:
Teljesen kötetlen munkaidő
Európai színvonalú jövedelem
Betanítás, oktatás, gyakorlati mentorral, folyamatos képzésekkel
Teljes irodai támogatás

Munkavégzés helye:
Szeged