Területi képviselő

Világítástechnikai cég megbízásából keresünk az ország több területéről (első sorban megyeszékhelyekről) munkatársakat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
Ügyfélközpontú gondolkodásmód
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
A világítástechnikai kapcsolatrendszert és az értékesítési képviselői gyakorlatot előnyként értékeljük.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
Világítástechnikai termékek direktértékesítése meghatározott túraterv alapján
Meglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztése
Promóciók, akciók szervezése és követése
Új értékesítési csatornák fejlesztése, projektek felkutatása és megvalósítása
Régiójára vonatkozó értékesítési terv elérése

Megbízóról:
2009-óta van jelen a világítástechnikai piacon, több márkát futtatott fel sikeresen, jelenleg két LED márkát képviselünk kizárólagosan hazánkban. Tarts velünk, építsd fel a területed, jövedelmed és a jövőd LED-es lámpatestek értékesítésével!

Amit kínálunk:
Intenzív betanulás
Főállású munkaviszony
Alapbér és teljesítményarányos jövedelem
Értékesítési tréning, szakmai fejlődési lehetőség
Szolgálati személygépkocsi
Havi, negyedéves és éves munkabéren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:
Országos

Ha mindezek után úgy gondolod, hogy szimpatikusak lehetünk egymásnak, akkor a fényképpel ellátott, releváns szakmai önéletrajzod az alábbi e-mail címre: [email protected]