Felszolgáló

Budapesti Intézmény megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

FELSZOLGÁLÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Felszolgáló területen szerzett legalább 1 éves gyakorlat
Büntetlen előélet
Magyar állampolgárság
Cselekvőképesség

Főbb feladatok, munkák:
Az MTA választott vezetői és munkatársai által igényelt vendéglátási, szolgáltatási feladatainak elvégzése
A Tudós Kávézóban megforduló vendégek igényeinek kiszolgálása
Székházban megrendezett tudományos ülések résztvevői által igényelt értékesítési és szolgáltatási feladatainak ellátása
Az értékesítésre, kiszolgálásra kerülő áruk szakmai előírásoknak megfelelő előkészítése
Rendelések felvétele, az igényelt termékek felszolgálása vagy bekészítése
Terítéshez szükséges eszközök bekészítése
Felszolgálandó ételek és italok minőségének figyelemmel kísérése
Ételek, italok, felterítése
Fogyasztás ellenértékének beszedése, pénztárgép kezelése
Munkaterület, munkaeszközök tisztántartása
Szennyes edények, leszedése, szakszerű tisztítása, mosogatása, elrámolása
Asztalneműk leszedése, helyretétele
Termek rendbetétele rendezvény után
Higiéniai előírások betartása
Biztonsági és környezetvédelmi előírások betartása
Munka és balesetvédelmi, egészségügyi, valamint egyéb hatósági előírások betartása
A működéshez szükséges áruk, eszközök, anyagok szállításában való közreműködés

Amit kínálunk:
Főállású munkakör

A jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Próbaidő: 4 hónap

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű szakmai önéletrajz
Motivációs levél
Végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata
Bérigény megadása
Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: FELSZOLGÁLÓ"

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület