Szerviz munkatárs

Kávégépek értékesítésével, szervizelésével és karbantartásával, valamint kávé-, tea értékesítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

SZERVIZ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
30 éves elmúlt, de még nem töltötte be a 40-et
Feladatkörét komolyan véve képes csapatunkban dolgozni
Munkáját képes becsülettel elvégezni és felelősségteljesen kezelni
Képes alkalmazkodni a feladatokhoz, és be tudja osztani ezeket
Rendelkezik B kategóriás jogosítvány
Bejövő munkafeladatokat önállóan be tudja osztani
Jó kommunikációs készséggel rendelkezik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Előnyt jelent, ha van kávégép szerelői szakmai tapasztalatod, vagy valamilyen műszaki előképzettséged
De ha érzed magadban az elhivatottságot a kávé világa iránt, akkor ennek hiánya ne tartson vissza
Mivel több hazai és külföldi tanfolyami lehetőséget is tudunk biztosítani annak érdekében, hogy minél előbb önállóan tudd végezni a munkádat

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Rugalmas munkaidő
Céges autó
Céges mobiltelefon
Szervizeléshez szükséges szerszámok
Szakmai képzések, továbbképzések

Munkavégzés helye:
Budapest