Óvodapedagógus

Budapesti óvoda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÓVODAPEDAGÓGUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság
Főiskolai szakirányú végzettség és szakképzettség
Az óvodapedagógiára vonatkozó szakmai ismeretek, a nevelőtestület jogkörébe tartozó intézményi dokumentumok, belső szabályzatok ismerete. Pedagógiai-szakmai ellenőrzéssel, az intézményi önértékeléssel és a pedagógusminősítéssel kapcsolatos ismeretek. Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Pedagógusi elhivatottság, kiegyensúlyozottság, pontosság, megbízhatóság, türelem, etikus magatartás, jó humorérzék. Példamutató magatartás és megjelenés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nevelői alkalmasság, különösen - jó kapcsolatteremtő képesség, empátia, kedves nyílt személyiség, jó szervezőképesség, önálló munkavégzés.

Főbb feladatok, munkák:
Nevelő- oktató munkáját az érvényben lévő pedagógiai alapdokumentumok határozzák meg.
Betartja a jogszabályok, a belső szabályzatok, valamint az országos pedagógiai-szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés előírásait.
Óvja a gyermekek jogait, tiszteli emberi méltóságukat.
A pedagógus a legjobb tudása szerint készül fel a tervszerű nevelőmunkára, elvégzi a tevékenységek előkészítésével és azok megtartásához kapcsolatos pedagógiai feladatokat.
A munkaköréhez kapcsolódó adminisztrációs feladatokat maradéktalanul ellátja.

Megbízóról:
Az Óvoda a Béke - Tatai úti lakótelepen, Angyalföld szívében található, 1988 óta működő 8 csoportos intézmény.
Épületegységet alkot a mellette lévő bölcsődével, iskolával - ezzel lehetőséget nyújt az intézményekben folyó nevelés folyamatosságára is.

Amit kínálunk:
Magas szakmai színvonalat képviselő, nyitott, empatikus vezetés
Vidám, jó hangulatú, összetartó, aktív, vegyes életkorú felnőtt közösség
Plusz juttatások
Lehetőség önképzésre, tovább tanulásra, önfejlesztésre
Biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület