Étrendkiegészítő gyártó munkatárs

Étrendkiegészítők, vitaminok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ GYÁRTÓ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség, pontosság, igényesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Vegyi-, étrendkiegészítő-, gyógyszerkészítés szakterületen szerzett tapasztalat
kapszulázógép kezelési tapasztalat
vegyipari végzettség

Főbb feladatok, munkák:
Étrendkiegészítők, vitaminok kézi-, és/vagy gépi kapszulázása, porok kiszerelése, folyadékok töltése
Alapanyagok összekeverése, anyagmozgatás
Szükséges pontos dokumentáció kézi és számítógépes végrehajása, nyilvántartás
Munkaterület rendben tartása

Megbízóról:
Jelenleg 25 főt foglalkoztató, Budapesti székhelyű és telephelyű, dinamikusan fejlődő magyar vállalkozás, mely étrendkiegészítőket, vitaminokat fejleszt, gyárt és értékesít.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Jó munkakörülmények, jó csapat
Megfelelő jövedelmen felüli bónusz
Termékkedvezmény
Utazási támogatás

Munkavégzés helye:
Budapest (Szeptembertől a XVI. kerületben (Új-Mátyásföld), addig VII. és / vagy IV. kerület)