Vízgépész-szerelő és karbantartó

Köztéri szökőkutak és automata öntözőrendszerek kivitelezésével, karbantartásával, tervezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VÍZGÉPÉSZ-SZERELŐ ÉS KARBANTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
Iskolai végzettség: technikum, szakiskola
Jó problémamegoldó képesség
Minőségi, önálló munkavégzés
Jó kooperációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Uszodatechnikai cégnél szerzett szakmai tapasztalat
Víz és szennyvíz technológiai területen szerzett üzemeltetési, kivitelezési gyakorlat
Villanyszerelési ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Szökőkutak gépészetének vízgépészeti szerelése, kialakítása, karbantartása Budapesten és az ország területén
Vízgépészeti rendszer csőhálózat kiépítése, üzembe helyezése, karbantartása Budapesten és az ország területén

Megbízóról:
1993 óta foglalkozik köztéri szökőkutak és automata öntözőrendszerek kivitelezésével, karbantartásával, tervezésével és a hozzájuk szükséges anyagok forgalmazásával

Amit kínálunk:
Dinamikus, motivált csapat
Felelősségteljes feladatok
Határozatlan idejű munkaszerződés
Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Budapesten és az ország területén