It ügyfélszolgálati munkatárs

Szoftverfejlesztő és forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IT ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kiemelkedő kapcsolatteremtő képesség, ügyfél orientáltság, türelmes, pozitív személyiség
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Önállóság
Tanulásra, fejlődésre való nyitottság, precizitás
Microsoft Office (Word, Excel) magabiztos használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Egyedi fejlesztésű szoftvereink használatának felhasználói szintű támogatása telefonon, emailen
Írásban, telefonon bejelentett problémák fogadása, elbírálása, megválaszolása
Dokumentációk, felhasználói szintű leírások készítése
Az elvégzett feladatok adminisztrálása
Irodai adminisztrációs feladatok elvégzése

Megbízóról:
Hosszú évek óta a piacon lévő, családias hangulatú szoftverfejlesztő és forgalmazó cég.
Fő profiljuk az ERP rendszerek fejlesztése, testreszabása, supportálása, de foglalkoznak termelésirányítási, pénzügyi és futárszolgálati programok fejlesztésével és rendszerkövetésével is.
Náluk biztosított a folyamatos fejlődés, naponta új kihívások várják kollégáikat.
Stabil, hosszú távú munkalehetőséget kínálnak.

Amit kínálunk:
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Családias légkör
Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Budapest