Villanyszerelő / villanyszerelő segéd

Hajógyári villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ / VILLANYSZERELŐ SEGÉD

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség
Szakmai felkészültség, tapasztalat
Rajzolvasási készség, vezérlő szekrények bekötése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német nyelvtudás
Saját autó

Főbb feladatok, munkák:
Hajógyári villanyszerelés, kábelhúzás, rajz alapján kapcsolószekrények bekötése

Megbízóról:
Észak- németországi hajógyári villanyszerelés egyik meghatározó vállalata. Hosszútávú szerződésekkel, erős háttérrel kínálnak folyamatos, hosszútávú munkalehetőséget.

Amit kínálunk:
Megbízható munkaadó
Folyamatos, hosszú távú foglalkoztatás
Versenyképes fizetés 10-14 € / óra NETTÓ
Szállást a munkaadó fizeti

Munkavégzés helye:
Németország (Papenburg, Bréma, Kiel, Rendsburg)