Előállító-biztonsági felügyelő

Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ELŐÁLLÍTÓ-BIZTONSÁGI FELÜGYELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
18. életév betöltése, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább 10 évvel kevesebb
Magyar állampolgárság
Állandó belföldi lakóhely
Fizikai, pszichikai, egészségügyi alkalmasság
Kifogástalan életvitel
Szakmai elvárás: jogszabályoknak megfelelő, pontos feladatellátás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Büntetés-végrehajtási szervezet biztonsági szakterületén szerzett szakmai tapasztalat
Alapfokú büntetés-végrehajtási szakképzettség
Stressztűrő-képesség
Határozottság

Főbb feladatok, munkák:
A fogvatartottak bírósági tárgyalásra, ügyészségi meghallgatásra, igazságügyi orvos-szakértőhöz és idegenrendészeti hatósághoz történő előállítása
Szállítási feladatok végrehajtása
Fogvatartottak őrzése, felügyelete és ellenőrzése
A házirendben, napirendben, valamint a fogvatartottak magatartási szabályaiban meghatározottak betarttatása
Szolgálati okmányok vezetése

Amit kínálunk:
Kiszámítható életpálya
Évi bruttó 200.000 Ft - cafetéria
Egyéb nyitott pozíciók
Albérleti hozzájárulás
Szállón való elhelyezési lehetőség
Szociális támogatások
Munkáltatói kölcsön
Kedvezményes mobiltelefon- szolgáltatás
Kedvezményes üdülési lehetőségek az egész család számára
Ellátásra jogosultság az MH Egészségügyi Központban családtagok részére is
Illetményelőleg
Ruházati illetmény
Utazási hozzájárulás
Folyamatos szakmai képzés, továbbképzés
Előmenetel biztosítása
És még számtalan lehetőség, ami csak azon múlik, hogy TE mit hozol ki magadból!

A feltételeknek megfelelő érvényes pályázatot benyújtó személyeket az intézetparancsnok által kijelölt bizottság személyesen meghallgatja, javaslatot tesz annak elbírálására. A pályázat eredményéről minden pályázót írásban értesítünk.

Munkavégzés helye:
Budapest