Folyamatmérnök

A világ vezető fém fröccsöntő multinacionális vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
0-3 év multinacionális vállalati környezetben szerzett tapasztalat
Erős műszaki rajzolási készség
Erős számítógép felhasználói ismeretek (MS-Office, vállalatirányítási rendszerek)
Felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Autóipari háttér
megmunkálási vagy fröccsöntési területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Működteti a fröccsöntő-gépeket, azok működtetéséhez szükséges rendszerek karbantartásával, javításával üzemeltetésével összefüggő műszaki és adminisztratív feladatok elvégzésében vesz részt.
A technológiai előírásoknak megfelelően beállítja és átállítja a fröccsgépet, programozza az összes kért paramétert.
Technikai iránymutatással ellátja a termelés operátorait. A mérnöki munka segítése a szerszám tervezésénél.
Biztosítja a gépek tisztán tartását a munkák vagy a más anyagra vagy szerszámra történő áttérések alkalmával.
Alkalmazkodik az összes biztonsági eljáráshoz, a szerszám beállítás és az általános gépbeállítási folyamatok irányítása során.
Biztosítja, hogy a fröccsgépek által termelt alkatrészek az előírt paramétereknek megfelelnek és annak minden folyamat dokumentációja kitöltött, és naprakész legyen.

Megbízóról:
A kontinens kiemelkedő fém-fröccsöntéssel (MIM) foglalkozó üzeme
Legfőbb tevékenységi körük az autóipari turbólapátok és egyéb precíziós fém alkatrészek gyártása, finom megmunkálása

Amit kínálunk:
Korrekt, stabil és teljes mértékben legális munkafeltételeket biztosítunk
Versenyképes jövedelem
Bejárás támogatás
Béren kívüli juttatás - céges telefon, korlátlan belföldi használattal és laptop
Jó hangulatú légkör
Azonnali munkakezdés lehetősége

Munkavégzés helye:
Rétság (Nógrád megye)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]