Karbantartási vezető

A világ vezető fém fröccsöntő multinacionális vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÁSI VEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Egyetemi vagy főiskolai végzettség vagy ennek megfelelő képzés és munkatapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Gyakorlatias hozzáállás, fizikai részvétel hibaelhárítási, beállítási folyamatokban
Számítógépes ismeret
Megbízható, felelősségteljes, precíz, pontos munkavégzés
Proaktív hozzáállás, önállóság, határozottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
PLC programozási ismeret
Jó szervezési és kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák:
A technológiai folyamatok és a szerelési munkák szervezése, tervezése és irányítása, a rendelkezésre álló gépek, berendezések optimális elrendezésének és rendszerbe illesztésének meghatározása.
A kivitelezési munkák irányítása, a telepítési, beüzemelési, működtetési és karbantartási előírások készítése, a felszerelt üzem, berendezés biztonságos üzemeltethetőségének ellenőrzése.
Ütemezi és fontossági szempontok szerint rendszerezi a karbantartást ezen belül a felszereléseket és a kellékek használatát.
Képezi, felügyeli és ellátja technikai és adminisztratív irányadással a karbantartó technikusokat, valamint a csoportba tartozó dolgozókat.
Kezeli, karbantartja a megfelelő alkatrész készletet, szükség szerint anyagokat rendel.
Személyesen felelős a jelentések, költségbecslések összeállításáért, szerződések megfogalmazásáért.

Megbízóról:
A kontinens kiemelkedő fém-fröccsöntéssel (MIM) foglalkozó üzeme
Legfőbb tevékenységi körük az autóipari turbólapátok és egyéb precíziós fém alkatrészek gyártása, finom megmunkálása

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatás - céges telefon, korlátlan belföldi használattal és laptop
Bejárás támogatás
Korrekt, stabil és teljes mértékben legális munkafeltételeket biztosítunk
Jó hangulatú légkör
Azonnali munkakezdés lehetősége

Munkavégzés helye:
Rétság (Nógrád megye)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]