Php fejlesztő

Portál üzemeltető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PHP FEJLESZTŐ

Milyen ismeretekkel kell rendelkezned?:
Magas szintű JavaScript, PHP és kapcsolódó webes technológiák
CSS ismeret
TCP/IP hálózati ismeretek
HTTP-protokoll ismerete.
XML fejlesztés

Előny, ha van:
XML (Api) fejlesztési tapasztalat
Verziókezelő rendszerek ismerete (SVN/GIT)

Milyen feladatok várnak Rád?:
A meglévő web alapú rendszerek továbbfejlesztése
Új web alapú rendszerek tervezése, kivitelezése
Projektfeladatok ellátása

Van legalább 5 éves tapasztalatod webfejlesztésben?
Magas szinten ismered a JavaScript és PHP programnyelveket?
Ha igennel válaszoltál a fenti kérdésekre, Téged keressünk jelentkezz most!

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod és bérigényed az alábbi email címre: [email protected]