Sofőr (on-line Bevásárlás)

Budapesti áruház megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

SOFŐR (ON-LINE BEVÁSÁRLÁS)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Sofőr, kiszállító, szállítmányozó, fuvaros, kamionsofőr, gépjárművezető, bútorszállító, postás, áruszállító tapasztalata van vagy csak
Kiválóan vezet és van "B" kategóriás jogosítványa
Szeressen vezetni akár csúcsforgalomban is
Legyen nyitott az emberekkel, nem csak az autóban fog ülni,
Minden helyzetben legyen barátságos, és legyen jó erőben, hogy az áruval teli rekeszek mozgatása ne okozzon nehézséget.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Egy 3,5 tonnás teherautóval kell szállítani a vevők otthonába az interneten megrendelt termékeket
Gyakran a városban, nagy forgalomban kell vezetni
A vásárlók kizárólag bankkártyával vagy átutalással tudnak fizetni, ezért nem kell készpénzt kezelni

Megbízóról:
Talán úgy ismered a Tesco-t, mint egy áruházat, ahol nagyszerűen el lehet intézni a családi bevásárlásokat.
Ugyanakkor ahhoz, hogy minden gördülékenyen menjen, megfelelő szakértelemmel rendelkező csapatra van szükségünk.
Ha szeretnéd a napjaidat nagyszerű társaságban tölteni, fontos a stabilitás, az érdekes karrierlehetőség és az, hogy értékeljék a munkádat, akkor Te vagy a megfelelő kolléga számukra!

Amit kínálunk:
Kezdőbér, az első 6 hónapban: Bruttó 223.200 Ft/hó
Beálló bér - automatikus béremelés a 7. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 242.600 Ft/hó
Bérkiegészítés: Bruttó 30.000 Ft/hó
Területi alapú bérkiegészítés (első hónaptól kezdve): Bruttó 16.000 Ft/hó
Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.
Juttatások:
próbaidő lejárta után: bruttó 16.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: SZÉP kártya bármely alszámla, egészségpénztár, Tesco utalvány, Egészségbiztosítás)
3 hónap után: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).
Ingyenesen elvégezhető OKJ képzések
Előre lépési, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
1204 Budapest, Mártírok útja 281.