Sales manager

Budai kézműves pékség-kávézó megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SALES MANAGER

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szereti az értékesítést és a vevőkkel történő közvetlen kapcsolattartást
Képes a nagyobb rendszerek áttekintésére, a hatékony munkaszervezésre
Hatékony kommunikációs és problémamegoldó képesség jellemzi, a hierarchia minden fokán
Képes az önálló munkavégzésre és döntésre, valamint a csapatban dolgozásra
Csapatot épít
Bizonyított vezetői képességekkel rendelkezik empatikus, humánus vezető
Motivált
Felsőfokú végzettség
Korábbi tapasztalat vagy erős érdeklődés a gasztronómia világa iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat

Pozíció áttekintése:
A Sales manager a Villa Bagatelle két pékség-kávézó üzletének (MOM Bagatellini és Brót) managere, az üzletvezetők közvetlen felettese
A pozíció megköveteli az operatív szintű munkavégzést, ugyanakkor a magasabb szintű átlátást és koordinációt is

Főbb feladatok, munkák:
Az üzletvezetők munkájának támogatás és koordinálása;
Üzletek támogatása a hatékony munkaszervezés kialakításában; beosztás írás, szükség esetén a jelenlegi beosztási rendszer optimalizálása;
A minőségi fókusz, az általános magas minőség biztosítása (mind szolgáltatás, mind termékek tekintetében);
Üzletekben felmerülő operatív munkavégzésen túlmutató témák intézése (pl. karbantartás megszervezése, stb.);
Személyzeti kérdések: új munkatársak keresése, interjúztatása; adminisztratív kötelezettségek intézése;
Üzletek további fejlesztése (új termékötletek, kiszolgálás, stb.);
Üzletek közötti koordináció;
Értékesítési szempontok képviselete a vezetői megbeszéléseken;
Közvetlen kapcsolattartás a termelési egységek vezetőivel, szükség esetén a felmerülő problémák rendezése;
Napi kapcsolat az operatív munkatársakkal; ennek érdekében munkaidejének ~20%-át a pultban tölti a két értékesítési egységben;
Felelős az értékesítési eredményekért;

Megbízóról:
A Villa Bagatelle, Brót és Bagatellini neve az elmúlt 10 évben összeforrt a kiváló minőséggel, a figyelmességgel és otthonossággal. Saját pék- és cukrászműhelyükben valamint konyhájukban készülő kézműves termékeiket Brót pékségükben, a MOM-ban található Bagatellini pékség-kávézóban valamint a Villa Bagatelle Bistróban kínálják.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes fizetés
Változatos, motiváló munka
Professzionális, ugyanakkor támogató munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budapest, XII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]