Ingatlanképviselő

1 millió forint értékű támogatási és betanulási csomag!

Partnerünk a somogyi, Tolna megyei ingatlanpiac egyik legerősebb, közel 1000 ingatlan kínáló vállalkozása megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

INGATLANKÉPVISELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Magas szintű kommunikáció
Pozitív életszemlélet
Pontosság, munkabírás, rugalmasság
Alapvető számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat
Helyismeret, kapcsolatrendszer
Ingatlanszakmai OKJ-s végzettség

Főbb feladatok, munkák:
Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
A meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Megbízóról:
Partnerünk a somogyi, Tolna megyei ingatlanpiac egyik legerősebb, közel 1000 ingatlan kínáló vállalkozása. Berobbant a CSOK, itt van az otthonteremtő támogatások sora. Az ingatlan-képviselők meg sem állnak a munkában!
Lépést tartva a piaci kihívásokkal partnerünk egyedülálló pályázati lehetőséget indít Dombóvár és környékén élő magánszemélyek számára.
A sikeres pályázó a kiválasztási folyamatot követően elnyeri az 1 millió forint értékű támogatási és betanulási csomagját.
A támogatási csomag segítségével egész éves munkalehetőséghez jut a cég dombóvári irodájában ingatlan-képviselő pozícióban.

Amit kínálunk:
FIX JUTTATÁS+TELJESÍTMÉNY ARÁNYOS MOZGÓBÉR
Több ezres valós ügyfélkör, és ingatlankínálat
A teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőség
Az elnyert pályázati összegből fakadóan díjmentes képzés, mentori támogatással
A sikeres munkát kiszolgáló, modern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatás
Rugalmas, kötetlen munkaidő
Egy összeszokott csapat támogatása, biztonsága

Munkavégzés helye:
Dombóvár és környéke