Műszaki rajzoló / építész tervező

Generál tervezéssel, műszaki ellenőrzéssel és kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI RAJZOLÓ / ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Archicad programban szerzett legalább 1 éves gyakorlat
Műszaki rajzoló esetében minimum középfokú szakmai végzettség
Építész tervező esetén felsőfokú végzettség
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nagy volumenű projektekben szerzett szerkesztői gyakorlat
Műszaki ellenőri jogosultság
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Kivitelezésben szerzett gyakorlat

Főbb feladatok, munkák:
Tervek feldolgozása, önálló tervezés

Megbízóról:
1991 óta sikeresen működő cég
Fő tevékenységük a mérnöki szolgáltatás, ezen belül is legfőképp generál tervezés, műszaki ellenőrzés, kivitelezés.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődés
Rengeteg szakmai kihívás, fejlődés és megbízható kollégák
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Debrecen