Biztonságtechnikai telepítő

Biztonságtechnikai kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BIZTONSÁGTECHNIKAI TELEPÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum középfokú szakirányú végzettség (biztonságtechnikai, villanyszerelő stb.)
min 2 év villanyszerelési, telepítői tapasztalat
Műszaki érdeklődés/affinitás
Biztonságtechnikai és tűzjelző rendszerelemek ismerete
Precizitás, kitartás, rugalmasság, alkalmazkodókészség, képesség az együttműködésre
Vidéki munkavégzés vállalása is, vidéki projektek esetén (céges autó biztosított)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Biztonságtechnikai (tűzjelző, riasztó, beléptetőrendszer) munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
B kategóriás gépjármű vezetői engedély
IT és hálózati ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Gyengeáramú (első sorban biztonságtechnikai és tűzjelző rendszerek) kivitelezési tevékenység végzése, telepítés
A szakterület folyamatos követése

Megbízóról:
Biztonságtechnikai kivitelezési projektekben vesz részt.
Munkáik során a legkülönfélébb épületek rendszereit tervezik, kivitelezik (családi ház, színház, sportkomplexum, művelődési ház stb.)
A legkorszerűbb eszközökkel, gyártókkal dolgozunk, mind a beépített eszközök, mind a beépítéshez használt eszközök terén.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes juttatási csomag, mobiltelefon
Nagy presztízsű projektekben való részvétel
Lehetőség a fejlődésre, projektvezetői, művezetői munkakörök betöltésének a lehetőségét is kínáljuk a későbbiek folyamán.

Munkavégzés helye:
Budapest