Ipari hűtőgépszerelő / klíma szerelő

Ipari hűtőberendezések, hőszivattyúk telepítésével és szervizelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IPARI HŰTŐGÉPSZERELŐ / KLÍMA SZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Több éves szakirányú tapasztalat (Szerviztechnikus / Ipari hűtőgépszerelő, klímaszerelő, villanyszerelő)
OKJ minősítésű kereskedelmi és ipari hűtőgépszerelői bizonyítvány
F-GAS I. kat (korlátozás nélküli) képesítés
Középfokú számítógépkezelői ismeretek (Word, Excel, hálózatkezelési alapok)
B-kat jogosítvány
Min 3 éves hűtőgépszerelői gyakorlat
Rugalmas munkaidő beosztás vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Gépész vagy villamos technikusi végzettség

Főbb feladatok, munkák:
Kalorikus, szerelések javítások elvégzése, keményforrasztási készség
Berendezések elektromos szerelés programozása, beállítás, beüzemelése
Berendezésekkel kapcsolatos adatkommunikációs feladatok megoldása, monitorozás, távdiagnosztika
Hatósági szivárgásvizsgálatok elvégzése

Megbízóról:
Kereskedelmi, ipari hűtőberendezések, hőszivattyúk, VRV, DX, szellőztető, légtechnikai rendszerek, folyadékhűtők kalorikus és elektromos telepítésével, szervizelésével foglalkozó budapesti vállalkozás

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Hosszútávú együttműködés és szakmai fejlődési lehetőség
Gyártóművi szakmai képzéseken való részvétel
Versenyképes juttatási csomag
Cégautó, telefon

Munkavégzés helye:
Budapest, XVII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és nettó bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]