Mérlegképes könyvelő

10 éve könyveléssel, bérszámfejtéssel és adótanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Mérlegképes könyvelői végzettség
Felhasználószintű számítógépes ismeret
Könyvelői program ismeret
Precíz, önálló munkavégzés
Gyors tanulási képesség
Gyors beilleszkedés
Ügyfélorientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Számviteli ismeretek
Adótörvény (Áfa, kiva, tao) legalább alapfokú ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Társaságok teljes körű könyvelése: kontírozás, adatrögzítés, analitikák készítése, folyószámlák egyeztetése bevallások elkészítése, feladása, mérleg készítése

Megbízóról:
10 éve könyveléssel, bérszámfejtéssel, adótanácsadással foglalkozó cég, a vezetőség az adótörvények magyarországi bevezetése óta dolgozik ezen a területen
Családias hangulat, az indulás óta együtt dolgozó kollégák
Az iroda frekventált helyen az Örs vezér térnél található

Amit kínálunk:
Családias környezet
Magasan felkészült szakmai csapat
Családias hangulat
Folyamatos továbbképzések, tanulási lehetőség
Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör
Rugalmas munkaidő
Gyerekbarát munkahely
Kezdő mérlegképes könyvelőt is betanítunk

Munkavégzés helye:
Budapest