Vízvezeték szerelő

Mélyépítéssel, közműépítéssel illetve útépítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VÍZVEZETÉK SZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Vízvezeték szerelő vagy csőhálózat szerelő végzettség (ennek hiányában ebben a munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat, referenciával).
Pontosság, megbízhatóság,
Önálló munkavégzés
Esztétikai érzék
Igényes munka
Problémamegoldó képesség, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Építőiparban szerzett általános tapasztalat
Ha a munka mellett képes a fizikai munkások (2-3 fős) csoport, brigád irányítására, munkájuk ellenőrzésére.
Csőhálózaton közművezetéken, végzett legalább 2 éves gyakorlat.
Közműszolgáltató cégeknél szerzett tapasztalat
Lakatos munkában szerzett tapasztalat, gyakorlat.
B kategóriás jogosítvány
A telephelyhez közeli lakhely

Főbb feladatok, munkák:
Fővárosi Vízművek vezetékrendszerén végzendő karbantartási feladatok 3 fős csoportokban.
Vízmérők, cseréje új beépítése.
Az elvégzendő feladattal kapcsolatban problémák, észrevételek jelzése a felettes kolléga felé.

Megbízóról:
1995-ben alakult Szigetújfaluban, mely magyar tulajdonú vállalkozás.
Munkáját magasan képzett mérnökök és szakemberek segítik.
A cég folyamatosan törekszik arra, hogy neve garanciát jelentsen megrendelőinek. Profiljuk a mélyépítés, közműépítés, ill. útépítés.
Korszerű számítógép, munkagép, építőipari gépparkkal, jól felszerelt lakatos és asztalos műhellyel és egyéb eszközállománnyal rendelkeznek.
Gazdasági egységük jelenlegi létszáma közel 50 fő.
1999-ben beton- és betonelem gyártással bővült tevékenységi körük.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Azonnali munkakezdés
Munkavégzéshez szükséges, gépjármű, munkagépek, szerszámok, munkaruha, védőeszközök.
Tudástól, gyakorlattól függően versenyképes bérezés,
Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás.
Bejelentett munkaviszony.
Munkába járás költségének térítése.
Túlóra térítése
Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónap próbaidővel)
Hosszútávon megbízható lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest (zömében), ill. Pest megye (Szigetszentmiklós, Tököl, Szigetújfalu).

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]