Karbantartó munkatárs

Ingatlanlkezeléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Festő tapasztalat
Karbantartói tapasztalat
Megbízhatóság
Precizitás
Teljes munkaidő vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Jártasság víz-, gáz-, villany szerelésben

Főbb feladatok, munkák:
Lakáson belüli napi szintű javítások (csapcsere, égőcsere, konvektor, radiátorlégtelenítés), tisztasági festés, bútorszerelés.

Megbízóról:
Lakáskezeléssel foglalkozik.
Külföldi befektetők Magyarországon vásárolt ingatlanjainak teljes körű kezelését végezik, a bérbeadástól kezdve a szerkezet megóváson át a könyvelésig.

Amit kínálunk:
Hosszú távú, megbízható, tervezhető, versenyképes fizetéssel rendelkező stabil munkahelyet kínálunk.
Munkaidő kizárólag hétköznap 9-18 óra között.

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és fizetési igényét az alábbi email címre: [email protected]