Sírásó / ravatalozó

Magyarország, és egyben Európa legnagyobb kegyeleti szolgáltatója megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SÍRÁSÓ / RAVATALOZÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
8 általános iskolai végzettség
Jó fizikai állapot és állóképesség
Fizikai munkában szerzett tapasztalat
Rendezett megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Jogosítvány
Kisgépkezelői ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Temetési szertartások lebonyolítása
Elhunytak ravatalozásra történő előkészítése
Temetkezési helyek előkészítése, legfőképp sírásás
Temetkezési helyek körüli zöldfelület kezelése

Megbízóról:
Idén 100 éve áll a lakosság szolgálatában, közszolgáltatási tevékenységet ellátó Intézetük, mint a Fővárosi Önkormányzat zártkörűen működő részvénytársasága, kizárólagos tulajdonosai Budapest 14 temetőjének, üzemeltetik a Csömöri Hamvasztó-üzemet és Sírkertet, teljeskörű temetkezési szolgáltatás biztosítása mellett. Intézetük Magyarország, és egyben Európa legnagyobb kegyeleti szolgáltatója.

Budapest köztemetői, kiemelten a Farkasréti temető, Új Köztemető, Megyeri temető, Kispesti temető, Lőrinci temető, Cinkotai temető, Budafoki temető, Rákospalotai temető, Csepeli temető. Törekszenek a munkavállalók tartózkodási helyéhez legmegközelíthetőbb telephelyet biztosítani.

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű munkaszerződés
Hosszú távú, stabil munkahely
Biztos, kiszámítható jövedelem
Munka-, forma- és védőruha
Cafeteria, céges üdülő
Szállás biztosítása

Munkavégzés helye:
Budapest