Üzletkötő / értékesítési munkatárs

Tisztító, fertőtlenítőszerek gyártásával, valamint ipari felhasználású higiéniai termékek forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZLETKÖTŐ / ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmai tapasztalat
Büntetlen előélet
Rendezett anyagi körülmények
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
5 éven túli szakmai tapasztalat
Nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Új ügyfelek keresése, azokkal kapcsolattartás
Árajánlatok készítése
Rendelések felvétele
heti beszámolók készítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem és juttatások (Alapfizetés + jutalék, céges autó, mobil telefon)
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Veresegyházi központtal kötetlen

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: [email protected]