Főkönyvelő

Nemzetközi piacon működő, több céget is magában foglaló cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
Többéves könyvelésben szerzett tapasztalat
Magyar adójogszabályok magas szintű ismerete
Magabiztos MS Office használat
Csapatmunka, nagy terhelhetőség
Gyors problémamegoldó-képesség
Precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német nyelvismeret
Dimension könyvelő program ismerete
Bérszámfejtésben való jártasság

A leendő munkatárs feladatai:
Gazdasági események analitikus és főkönyvi könyvelése, illetve a könyvelő kollégák ellenőrzése
Bejövő számlák alaki és tartalmi ellenőrzése
Főkönyvi könyvelés egyeztetése analitikával
Adófolyószámlák egyeztetése könyveléssel
NAV értesítések kezelése
Adóbevallások, hatósági adatszolgáltatások készítése, beküldése
Banki kapcsolattartás, adatszolgáltatás
Részvétel hatósági ellenőrzésekben, anyagok összeállítása
Időszaki zárások, évközi és éves beszámolók elkészítése
Részvétel könyvvizsgálatban
Kapcsolattartás a külföldi telephelyek könyvelőirodáival, könyvvizsgálóval, külső bérszámfejtő irodával

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület