Összeszerelő operátor

Modern autóipari vállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum 8 általános iskolai végzettség
3 műszakos munkarend vállalása
Jó látás, kézügyesség
Állóképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Autóipari (műanyag) alkatrészek összeszerelése csapatmunkában

Amit kínálunk:
br. alapbér + műszakpótlékok: 280 – 310 e Ft/hó
+ br. 32.000 Ft/hó Cafetéria
+ br. 27.000 – 32.000 Ft/hó csoportbónusz
+ további több elemből álló bónuszrendszer
+ egészségbiztosítás
+ sportolás támogatása

Ingyenes dolgozói buszjárat: Isaszeg, Pécel, Sülysáp, Mende, Gyömrő, Maglód irányából
a dolgozói buszjárattal nem érintett területekről érkezők számára (max. 30 km) utazási költségtérítés (MÁV, Volán, saját gépjármű).

Szállást NEM tudunk biztosítani!

Dolgozz Te is Maglód legmodernebb autóipari vállalatánál.

GYAKORLAT NEM SZÜKSÉGES!

Munkavégzés helye:
Maglód