Mechanikus karbantartó

Földmunkagépek, markoló kanalak gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Mechanikus vagy mechatronikai műszerész végzettség
Mechanikai ismeretek
Karbantartói területen szerzett tapasztalat
Hajlandóság több műszakos munkarendre
Számítógép felhasználó szintű ismerete (Word, Excel)
1-3 éves szakmai tapasztalat
Motivált, nyitott személyiség, jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Automatizálás alapfogalmak ismerete
Mechatronikai műszerész végzettség
Hidraulikus/pneumatikus diagnosztikai ismeret
CNC rendszer ismeret
Idegen nyelv ismerete

Főbb feladatok, munkák:
A gyártó és egyéb berendezések napi termeléshez szükséges karbantartási feladatainak végrehajtása, váratlan meghibásodások gyors elhárítása
Karbantartási terv betartása/végrehajtása
A gépek folyamatos mechanikus karbantartása, állapotának fejlesztése
Kapcsolattartás a beszállítókkal, javító- és szolgáltató cégekkel

Megbízóról:
Az amerikai központú vállalat világ vezető az építési és bányászati gépek, dízel- és gáz üzemű motorok, ipari gázturbinák valamint dízel-elektromos mozdonyok gyártásában.
A magyarországi üzemben földmunkagépek, ásó- és markoló kanalak, tolólapok különböző termékcsaládjainak hegesztett fémszerkezeti gyártása történik.

Amit kínálunk:
Utazás támogatása ( céges busz vagy törvény szerinti maximum összeg)
Egyes esetekben szállás biztosítása
Versenyképes juttatási csomag: alapbér + kiemelt műszakpótlék + bónusz + havi fix cafeteria
Túlóra lehetőség
Biztonságos munkafeltételek, munkaruha, védőeszközök
Betanulás és szakmai továbbképzések minden területen
Egyéb juttatások: ajánlói bónusz, vállalati büfé, gyümölcs nap, rendezvények

Munkavégzés helye:
Gödöllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével és a bizonyítványok másolatának a megküldésével az alábbi e-mail címre: [email protected]