Értékesítési asszisztens

Sütőüzemek, pékségek, cukrászatok és a gasztronómia részére élelmiszer és fagylalt alapanyagokat forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Önálló munkavégzés, nagyfokú rugalmasság, precizitás
Számítógépes ismeretek (kiemelten excel)
Német vagy angol nyelv alapszintű ismerete
Értékesítési szemlélet, jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
SAP felhasználói szintű ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Megrendelések felvétele és visszaigazolása
Szállítólevelek beérkezésének nyilvántartása
Számlázási feladatok (számlák elkészítése, postázása, ellenőrzése)
Vevői reklamációk kezelése

Amit kínálunk:
Szakmai fejlődési lehetőség
Multinacionális környezet, családias hangulat
Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
Budapest