Bolti eladó / pénztáros

Baromfifeldolgozásával foglalkozó cég megbízásából keresünk budapesti üzletükbe új munkatársat az alábbi pozícióba:

BOLTI ELADÓ / PÉNZTÁROS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Élelmiszer- és vegyiáru eladó, illetve pénztárosi végzettség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
Rugalmasság, empátia, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Érettségi bizonyítvány
Húsértékesítésben szerzett tapasztalat
Önálló munkavégzés

Főbb feladatok, munkák:
Az üzlet vásárlóbarát környezetének kialakítása és fenntartása
A vevők kiszolgálása és tájékoztatása, akciók érvényesítése
Az árak aktualizálása
Az üzletben lévő termékek szavatossági idejének figyelése

Megbízóról:
Az ország egyik legnagyobb baromfifeldolgozója.
Küldetésük: A minőség és a tradíció elkötelezettje, világszínvonalú baromfitermékek gyártója.
Vállalati céljaik:
Minél több elégedett vevő
A magyar baromfiiparon belül meghatározó szerep
Elégedett, elkötelezett, hatékonyságra törekvő dolgozók
Vevőigényekhez igazodva minőségi termék gyártása
Folyamatosan eredményes működés

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Cafetéria 300.000,- Ft/év
Hűségbónusz
Havi élelmiszercsomag
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, Vámház krt. 1-3.(Vásárcsarnok)