Pénzügyi ügyintéző

Mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembehelyezésével és szervízelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Pénzügyi, számlázási területen szerzett tapasztalat
Középfokú végzettség, szaktanfolyamokkal bővítve.

Főbb feladatok, munkák:
Bizonylatok előkészítése könyvelésre, a belső adminisztráció elkészítése, számlázás.

Megbízóról:
A cég több mint húsz éve mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembehelyezésével, szervízelésével foglalkozik.
Jellemzően a gépeket importálja Kanadából, Olaszországból, Dániából a többségét értékesíti Magyarországon és a keleti régióban.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör, vagy akár részmunkaidős állás is lehetséges
Versenyképes fizetés
A munkaszerződésben lefektetett teljesítmény után prémium
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Debrecen