Egészségügyi asszisztens

21 éves, nagy múltú, stabil hátterű, nyugati színvonalú magán egészségügyi intézmény megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Egészségügyi végzettség
Kiváló kommunikációs képesség
Csapatmunkára való alkalmasság
Jó munkabírás, terhelhetőség
Rugalmasság
Talpraesettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Szemészeti területen szerzett tapasztalat
Angol-vagy német kommunikációképes nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Páciensek fogadása és anamnézis felvétele
Személyre szabott szakmai tanácsadás
Kezelésekről tájékoztatás, időpont egyeztetés
Felmérések és műszeres mérések elvégzése
Bejövő-és kimenő hívások kezelése
Adminisztráció

Amit kínálunk:
Hosszú távú munka
Versenyképes fizetés + juttatások
Dinamikusan fejlődő, piacvezető magyar cégcsoport által nyújtott stabil háttér
Remek csapat, jó hangulat
Igényes munkakörnyezet
Családbarát munkahely
Könnyű megközelíthetőség

Munkavégzés helye:
Budapest