Segédmunkás / gépkocsivezető

Asztalos és bútorgyártó üzem megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SEGÉDMUNKÁS / GÉPKOCSIVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Bútor szállításhoz szükséges fizikaállapot
Jó kézügyesség vagy asztalosüzemben szerzett tapasztalat
Dinamikus, nyitott, kreatív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Asztalos szaktudás

Főbb feladatok, munkák:
Asztalos üzemben történő napi munkavégzés
Bútor szállítás és szerelés a helyszínen
Raktári feladatok
Áruátvétel

Megbízóról:
Asztalos és bútorgyártó üzemükbe keresünk asztalos munkát végző vagy azt megtanulni szándékozó és B kategóriás jogosítvánnyal már rendelkező, 3,5 t-ás kisteherautó vezetésére alkalmas személyt.
Mottó: Elég ha dolgozni szeretsz! A többit megtanítjuk!

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Folyamatos fejlődési lehetőség
Elegáns munkakörnyezet

FONTOS! KIZÁRÓLAG OLYANOK JELENTKEZZENEK, AKIK VÁLLALJÁK, HOGY BUDAÖRSÖN VAN A MUNKAVÉGZÉS, ILLETVE ENNEK VONZÁSKÖRZETÉBEN LAKNAK!

Munkavégzés helye:
Budaörs, BITEP Ipari park

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: [email protected]